XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Apele maryjne z procesją na Kalwarię saletyńską każdego dnia o godz. 21.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w środy o godz. 17.30.
  2. W dniach 19-26 lipca 2020 obchodzimy XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Tydzień ten, związany z przypadającym 25 lipca wspomnieniem patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w następną niedzielę 26 lipca, po każdej Mszy świętej będzie poświecenie pojazdów z modlitwą o potrzebne łaski i błogosławieństwo w czasie podróżowania. Ofiary misyjne składane przy tej okazji przekazywane będą dla naszych sióstr saletynek.
  3. 20 lipca (poniedziałek) br. przypada 7. rocznica ingresu biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej i objęcia posługi w naszej diecezji. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszym Pasterzu, wypraszając dla niego światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.
  4. Kolejny weekendowy kurs przedmałżeński rozpocznie się 31 lipca w naszym domu rekolekcyjnym. Szczegóły na stronie internetowej centrum.saletyni.pl lub u ks. Bohdana Dutko MS – dyrektora Centrum Pojednania.
  5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa przez uczestników liturgii. Osoby uczestniczące na otwartej przestrzeni są zwolnione z tego obowiązku pod warunkiem zachowania 2 metrów dystansu od kolejnej osoby.
  6. Bardzo gorąco dziękujemy za wszelkie wsparcie naszego Sanktuarium.