XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 27.09.2020r.

1. Zapraszamy na ostatnie w tym roku Apele Maryjne o godz. 21.00. W tym roku potrwają one do 3 października czyli do I soboty miesiąca.
  2. O godzinie 12.00 Mszą świętą na placu sanktuaryjnym zakończymy sezon motocyklowy. Będziemy Panu Bogu dziękować przez wstawiennictwo Maryi z La Salette za wszelkie dobro, błogosławieństwo i opiekę nad motocyklistami i ich rodzinami.
  3. W poniedziałek, 28 września 2020 r., o godz. 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia już po raz trzynasty spotkają się na chodnikach, rogach ulic i placach, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  4. W najbliższą środę 30 września zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i Przyjaciół. Rozpoczęcie spotkania o godz. 17.00 w Bazylice, a następnie Nowenna i Eucharystia w Waszej intencji.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas nabożeństw, a w pierwszy piątek przez cały dzień wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast w I sobotę zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności. Natomiast po wieczornej Eucharystii wraz z mężczyznami zapraszamy na cztery części różańca przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W dniu dzisiejszym zgodnie z zapowiedzią można złożyć ofiary do skarbony jako pomoc na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos.