XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 13.06.2021 r.

1. Gościmy w Bazylice ks. Jerzego Lisa – saletyna z Krzywego Rogu na Ukrainie. Dziękujemy za Jego modlitwę i obecność pośród nas. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne, które będą odprawione na Ukrainie, a po Eucharystii tak jak zapowiadaliśmy można wspomóc ofiarą do puszek posługę Misjonarzy Saletynów na Ukrainie.
  2. Zapraszamy na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00 wraz z procesją na Kalwarię Saletyńską oraz na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
  3. Serdecznie zapraszamy na ostatnie przed wakacjami:
    • skrutację Słowa Bożego (modlitwa Pismem Świętym) we wtorek ok. godz. 18.45 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania,
    • oraz katechezę dla dorosłych w środę po wieczornej Eucharystii. Kolejny cykl rozpoczniemy po odpuście wrześniowym.
  4. Róże różańcowe z Majscowej zapraszają na spektakl pod tytułem: Hołd Ziemi Dębowieckiej dla św. Jana Pawła II, w niedzielę 20 czerwca o godz. 16.00 w Domu Ludowym w Majscowej. Po przedstawieniu będą rozprowadzane cegiełki na powstającą Kaplicę Wieczystej Adoracji.
  5. Zachęcamy do całonocnej adoracji z piątku na sobotę. Osoby gotowe trwać na modlitwie przez godzinę proszone są o kontakt z kustoszem Sanktuarium.
  6. Dziękujemy za modlitwy oraz cegiełki na prowadzone prace przy Kaplicy Wieczystej Adoracji.