XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 20.06.2021 r.

1. Zapraszamy na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00 wraz z procesją na Kalwarię Saletyńską oraz na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
  2. Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że od niedzieli, 20 czerwca br., wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
  3. We wtorek 22 czerwca w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu rozpocznie się Kapituła Prowincjalna Misjonarzy Saletynów, w czasie której będą omawiane sprawy dotyczące życia i posługi saletynów polskiej prowincji, a także będą wybory Księdza Prowincjała i Jego Rady na najbliższe trzy lata. Prosimy o modlitwę na czas tego ważnego wydarzenia w naszym zakonnym życiu.
  4. Zachęcamy do całonocnej adoracji z piątku na sobotę. Osoby gotowe trwać na modlitwie przez godzinę proszone są o kontakt z kustoszem Sanktuarium.
  5. Dziękujemy za modlitwy oraz cegiełki na prowadzone prace przy Kaplicy Wieczystej Adoracji. W najbliższym tygodniu rozpocznie się układanie posadzki marmurowej w Kaplicy. Dziękujemy za wszelkie wsparcie.
  6. Przypominamy, że Róże różańcowe z Majscowej zapraszają na spektakl pod tytułem: Hołd Ziemi Dębowieckiej dla św. Jana Pawła II o godz. 16.00 w Domu Ludowym w Majscowej.
  7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej młodzież oazowa z parafii saletyńskiej w Kobylance, będzie rozprowadzała robione przez siebie dewocjonalia (różańce, bransoletki, breloki) za dobrowolną ofiarę. Zebrane w ten sposób środki przeznaczą na rekolekcje wakacyjne.