Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W tym tygodniu zapraszamy do przeżywania pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca.

I czwartek
“Hostio św., w której zawarty jest testament  miłosierdzia Bożego dla nas,..” Św. s. Faustyna Kowalska
Dzień szczególnej wdzięczności Bogu za bliskość w Najświętszym Sakramencie oraz dar Eucharystii. W tym dniu modlimy się za osoby konsekrowane, o powołania kapłańskie i zakonne. Obejmujemy modlitwą diakonów, osoby konsekrowane, szafarzy Eucharystii i Liturgiczną Służbę Ołtarza, czyli wszystkich tych, którzy pomagają w Kościele i księżom. Niech ich posługa pomaga nam przybliżać się do Chrystusa i do zbawienia. We czwartek spowiedź św. w godzinach 6.30 -7.30, 10.00-11.00 oraz 17.30-18.30.

I piątek
“Dam im wszystkie łaski potrzebne w ich stanie” Św. s. Faustyna Kowalska
Okazja do odnowy w wierze, odejścia od drogi grzechu, zadośćuczynienia za grzechy swoje i świata oraz dziękczynienia za Miłosierne Serce Chrystusa, które pragnie rozlewać mnogość łask i obsypywać ludzi Bożymi darami. Do ułatwienia bezpiecznej ucieczki w godzinie śmierci. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi przez cały dzień 6:30 -18:30.

I sobota
Szczególny dzień modlitw i wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi obelg przeciw Niepokalanemu Poczęciu, Dziewictwu i Bożemu Macierzyństwu; obelg, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść wobec nieskalanej Matki oraz bluźnierstw, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach. W tym dniu zapraszamy na różaniec o godz 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności. Natomiast po wieczornej Eucharystii w sobotę zapraszamy na cztery części różańca przed Najświętszym Sakramentem. W sobotę dyżur w konfesjonałach w godzinach 6.30 -7.30, 10.00-11.00 oraz 17.30-18.30.