NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 19.06.2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00.

2. W dniu dzisiejszym 19 czerwca w ramach przeżywania roku jubileuszowego 175 rocznicy objawienia Maryi w La Salette zapraszamy do Bazyliki na czuwanie z Maryją. Rozpoczniemy dziękczynną Eucharystią o godz. 18.00, a po niej odbędzie się katecheza Maryjną, różaniec, akatyst i zakończymy Apelem Maryjnym o godz. 21.00. W tym miesiącu poprowadzi nas o. Paweł Sroka gwardian franciszkańskiego klasztoru z Jasła.

3. W czwartek tradycyjnie zakończenie oktawy Bożego Ciała w naszej Bazylice. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 18.00, a po niej procesja na placu sanktuaryjnym zakończona błogosławieństwem dzieci i wianków.

4. W następną niedzielą 26 czerwca o godz. 19.30 WSPÓLNOTY MODLITEWNO-EWANGELIZACYJNE SALETYŃSKIEJ SZKOŁY NOWEJ EWANGELIZACJI zapraszają do Bazyliki na wieczór uwielbienia z Maryją.

5. Zapraszamy do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji. Bardzo nam pomaga organizacyjnie, jak widzimy, że ktoś wpisał się w książce w kaplicy lub poprzez stronę internetową na jedną konkretną godzinę czuwania. >>ZAPISY

6. Parafia dębowiecka organizuje wyjazd do Ziemi Świętej w październiku tego roku. Chętne osoby prosimy o kontakt z ks. Romanem Grądalskim z dębowieckiej parafii. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki.