NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 26.06.2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00.

2. Dzisiaj (niedziela) o godz. 19.30 WSPÓLNOTY MODLITEWNO-EWANGELIZACYJNE zapraszają do Bazyliki na wieczór uwielbienia z Maryją.

3. W środę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zbierana w tym dniu taca przeznaczona jest na potrzeby Kurii Rzymskiej tzw. świętopietrze.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czasie nabożeństw, a w piątek od godziny 6.30 do 18.30. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację.

5. Zapraszamy do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji. Bardzo nam pomaga organizacyjnie, jak widzimy, że ktoś wpisał się w książce w kaplicy lub poprzez stronę internetową na jedną konkretną godzinę czuwania. >>ZAPISY

6. Zapraszamy do udziału w 45. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia br. pod hasłem „Posłani z Maryją”. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielgrzymka.rzeszow.pl.

7. Parafia dębowiecka organizuje wyjazd do Ziemi Świętej w październiku tego roku. Chętne osoby prosimy o kontakt z ks. Romanem Grądalskim MS z dębowieckiej parafii. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki.