NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 03.07.2022 r.

1. Trwają przygotowania do 35 Saletyńskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek. W związku z tym wydarzeniem, Apele od poniedziałku do środy będą wpisane w program spotkania.

2. Zapraszamy do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji. Bardzo nam pomaga organizacyjnie, jak widzimy, że ktoś wpisał się w książce w kaplicy lub poprzez stronę internetową na jedną konkretną godzinę czuwania. >>ZAPISY

3. Za tydzień przez całą niedzielę będziemy gościć ks. Tomasza Krzemińskiego – saletyna posługującego na Ukrainie. Po każdej Eucharystii będzie zbiórka do puszek jako pomoc misyjna na Ukrainę, a także już od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne, które będą odprawiane przez saletynów na Ukrainie.

4. W następną niedzielę od godz. 13.00 przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się Krempniańska Parada Historyczna. Szczegóły na plakatach. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.