XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 10.07.2022 r.

1. Gościmy w Bazylice ks. Tomasza Krzemińskiego – saletyna posługującego na Ukrainie. Dziękujemy za Jego modlitwę i obecność pośród nas i razem z Nim chcemy prosić o pokój na Ukrainie. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne, które będą odprawione na Ukrainie, a po Eucharystii tak jak zapowiadaliśmy można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc będącej szczególnie w potrzebie Ukrainie.

2. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00 oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji. Bardzo nam pomaga organizacyjnie, jak widzimy, że ktoś wpisał się w książce w kaplicy lub poprzez stronę internetową na jedną konkretną godzinę czuwania.

3. Wszystkim pielgrzymom, gościom i uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.