Kurs Ewangelizacyjny Nowe życie z Bogiem 3-5 lutego 2023 r.

Kurs Nowe Życie z Bogiem w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu
Kiedy? 3 – 5 lutego 2023
Gdzie? Dom rekolekcyjny Centrum Pojednania, Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej, 38-220 Dębowiec 55
Jak długo będzie trwał?
Orientacyjne godziny:
piątek 03.02: od 18.00 – do ok. 21.00
sobota 04.02: od 8.00 – do ok 21.00 (oczywiście z przerwami, szczególnie dłuższą na obiad)
niedziela 05.02: od 8.00 – do ok 14.00
Co to jest kurs Nowe Życie z Bogiem?
Forma rekolekcji, która zawiera żywy i prosty przekaz Ewangelii – Dobrej Nowiny skierowanej właśnie do Ciebie. Czas, w którym pozwolimy, aby Bóg odnalazł nas na nowo.
Dla kogo takie rekolekcje?
Osoby pełnoletnie, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i takie, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą nań jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Dolna granica wieku 18 lat, górnej nie ma, bo Bóg wybiera jak chce. To są rekolekcje dla Ciebie. Nie czekaj! Zapisz się!
Kto prowadzi?
Kurs prowadzi ekipa Saletyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Nowa ewangelizacja, jest to głoszenie Ewangelii z nowym zapałem, nowymi metodami i przy użyciu nowych środków. Jest to ta sama Ewangelia, którą przekazuje Kościół od wieków, podana jednak w sposób dostosowany do współczesnego człowieka.
Koszt kursu?
Jest darmowy. Jeśli ktoś będzie chciał i mógł, będzie mógł złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby organizacyjne.
Nocleg i posiłki?
Jeśli ktoś potrzebuje to jest możliwość wykupienia noclegu i posiłków, prosimy o informację podczas zapisów.
Gdzie zgłosić swoje uczestnictwo?
Na kurs można się zapisać:

• mailowo: kustosz@saletyni.pl
  • telefonicznie: 797 002 017
  • osobiście: u ks. Pawła Raczyńskiego MS – kustosza Sanktuariu
    Co trzeba mieć ze sobą?
    Pismo Święte – jest ono bardzo ważne, bo w całym kursie będziemy często do niego sięgać. Jeśli nie masz Pisma Świętego, daj nam znać, a przygotujemy je dla Ciebie na czas Kursu.
    Notatnik – nie za duży, bo to nie będą wykłady;
    WAŻNE!
    Jeśli chcesz dobrze przeżyć kurs, przeżyj go w całości. Głoszone w czasie kursu treści, wynikają z siebie, dlatego ważne jest, aby być na nim od początku do końca. Równocześnie kurs nie jest zamknięty i można z niego zrezygnować w każdym momencie.
    Masz trudności? Myślisz, że to nie dla Ciebie? Nie daj się zwieść! Jeśli czujesz, że potrzebujesz głębszej relacji z Bogiem lub szukasz wiary to zaryzykuj. Zrób wszystko, aby być na tych wyjątkowych rekolekcjach. Zapraszamy!