V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 26.03.2023 r.

1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświecenie palm podczas każdej Mszy świętej. Jeśli pogoda pozwoli to uroczysta procesja z palmami ruszy do Bazyliki od źródełka na Mszy świętej o godz. 11.00.
  3. Ofiary na kwiaty i dekoracje świąteczne można składać do skarbony w przedsionku Bazyliki. Dziękujemy.
  4. Serdecznie zapraszamy na katechezę o Triduum Paschalnych w środę po wieczornej Eucharystii w Bazylice.
  5. W najbliższy piątek 31 marca zapraszamy na drogę krzyżową ulicami Dębowca „w obronie osoby świętego Jana Pawła II”. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy Kaplicy cmentarnej i zakończenie przy Bazylice.
  6. Zwracamy się z ogromną prośbą do mężczyzn i chłopców o zaangażowanie się w służbę liturgiczną w czasie Triduum Paschalnego. Zbiórka odbędzie się 1 kwietnia w sobotę o godz. 16.00 w Bazylice. Ojcowie mogą przyjść i służyć razem ze swoimi synami.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy materialnie i modlitewnie wspierają nasze Sanktuarium.