XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 07.07.2024 r.

1. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00 oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji. Bardzo nam pomaga organizacyjnie, jak widzimy, że ktoś wpisał się w książce w kaplicy lub poprzez stronę internetową na jedną konkretną godzinę czuwania.

2. W przyszła niedzielę (14 lipca) od godz. 13.00 przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się Krempniańska Parada Historyczna. Szczegóły na plakatach. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.

3. W przyszłą Niedzielę po Mszach świętych będziemy mieli możliwość wsparcia rodziców pięcioletniego Antosia pochodzących z Dukli. Rodzice zbierają fundusze na skomplikowana i drogą operację swojego dziecka. Zapraszamy do hojności.