Ogłoszenia I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

WIELKIEGO POSTU

10.03.2019

1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00.

2. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.

3. W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

4. W czwartek Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 18.00.

5. Zapraszamy do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania. W najbliższy piątek 15 marca zapraszamy na rekolekcje małżeństwa niesakramentalne, natomiast w następnych tygodniach sesja: Pojednanie z samym sobą oraz rekolekcje dla kobiet i rekolekcje trzeźwościowe. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

6. W sobotę 30 marca wraz ze stowarzyszeniem WRZOS zapraszamy na drogę krzyżową w Mrukowej.

7. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na rzecz Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i materiałach reklamowych.

8. Parafia z Cieklina organizuje w lipcu pielgrzymkę po sanktuariach Francji m.in. będą w La Salette i Lourdes. Zachęcamy do pielgrzymowania. Zapisy u księży w Cieklinie.

9. Przy wyjście z Bazyliki można nabyć najnowszy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej. W środku wiele ciekawych artykułów na temat jak najlepszego przeżycia spowiedzi, a także nasz dębowiecki dodatek. Zachęcamy do lektury.