Ogłoszenia II NIEDZIELA ZWYKŁA

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20.01.2019

1. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka wszystkim świętującym składamy najlepsze życzenia. Niech Piękna Pani z La Salette otacza Was swoją opieką.

2. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Bożej. A po wieczornej Eucharystii zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

3. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan.

4. W następną niedzielę zapraszamy na comiesięczne spotkanie trzeźwościowe. W programie Msza święta o godz. 15.00 w Bazylice, a po niej konferencja i wspólna AGAPA w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Serdecznie zapraszamy.

5. Również za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 odbędą się jasełka prowadzone przez zespół TURBO ANIOŁY z Kobylanki. Zachęcamy do przybycia dzieci wraz z dorosłymi. Może to być piękny czas podsumowujący zarówno okres Bożego Narodzenia jak i dni Babci i Dziadka.

6. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej z przewodnim tematem „Miłość usuwa lęk”. Wiele ciekawych świadectw, a w środku tradycyjnie 16 stron dębowieckiego dodatku, w którym znajdziemy m.in. homilię bpa Jana Niemca rozpoczynającą nasze rekolekcje adwentowe: „Niewidomi” czy wywiad z biblistą ks. Wojciechem Węgrzyniakiem. Koszt wynosi 6 zł, ale tradycyjnie w niedzielę promocyjną można nabywać Posłaniec za dobrowolne ofiary. Życzymy dobrej lektury.

7. Zapraszamy na rekolekcje w naszym domu rekolekcyjnym:

kurs Filipa – od 1 do 3 lutego

trzeźwościowe – od 8 do 10 lutego

– o modlitwie Jezusowej i sesja Krzywda, przebaczenie, pojednanie od 22 do 24 lutego

dla małżeństw od 8 do 10 marca. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

1. Wójt Gminy Dębowiec informuje o zajęciach świetlicowych dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej www.debowiec.pl.