Ogłoszenia III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

24.03.2019

1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00.

2. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.

3. W poniedziałek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a zarazem dzień świętości życia. Msze święte w naszej Bazylice o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.

4. W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

5. W ramach trwającego projektu „Szlak maryjny” zapraszamy na konferencje wraz z dyskusją dotyczącą kierunków rozwoju naszego Sanktuarium. Rozpoczęcie w czwartek 28 marca o godz. 9.00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Planowane zakończenie ok. godz. 15.00. Bardzo prosimy osoby pragnące wziąć udział w spotkaniu o zgłoszenie telefoniczne do kustosza Sanktuarium (797 002 017).

6. W piątki zapraszamy na spotkania modlitewne tworzącej się wspólnoty o godz. 19.15 do domu rekolekcyjnego.

7. W sobotę 30 marca wraz ze stowarzyszeniem WRZOS zapraszamy na drogę krzyżową w Mrukowej. Dojazd we własnym zakresie.

8. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 15.00 spotkanie trzeźwościowe. Zapraszamy do udziału.

9. Zapraszamy do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania na rekolekcje dla kobiet i rekolekcje trzeźwościowe. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

10. Informujemy, że ruszyły już zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która 12 kwietnia wyruszy od franciszkanów z Jasła. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.