Ogłoszenia VI NIEDZIELA ZWYKŁA

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17.02.2019

1. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Boże.

2. W środę po Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

3. W następną niedzielę zapraszamy na comiesięczne spotkanie trzeźwościowe. W programie Msza święta o godz. 15.00 w Bazylice, a po niej konferencja w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Serdecznie zapraszamy.

4. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne w Bazylice od 6 do 8 marca oraz rekolekcje w naszym domu rekolekcyjnym:

o modlitwie Jezusowej i sesja Krzywda, przebaczenie, pojednanie od 22 do 24 lutego

dla małżeństw od 8 do 10 marca. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

1. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na rzecz Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette.

2. Przygotowanie narzeczonych do ślubu rozpocznie się we wtorek 19 lutego o godz. 18.00 w salce przy plebanii w Dębowcu.