Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania 

Pielgrzymka z Dębowca do Włoch

w dniach: 27/28.09 – 8.10.2019

Dzień 1: (27/28.09 piątek/sobota) Wyjazd godzina 23:30 – Parking przy Sanktuarium w Dębowcu.

0.00 – Eucharystia w kaplicy MBS w Dębowcu. Przejazd nocny przez Słowację, Wegry, Słowenię do Włoch.

Dzień 2: (28.09 sobota) dojazd na obiadokolację i nocleg w okolice Padwy. W trakcie przejazdu spacer po zabytkowym centrum Lubliany – stolicy Słowenii.

Dzień 3: (29.09 niedziela) śniadanie, przyjazd do Padwy, Bazylika Św. Antoniego, Msza Święta, plac uniwersytecki, czas wolny, przejazd na nocleg i obiadokolację w okolice Asyżu.

Dzień 4: (30.09 poniedziałek) śniadanie, Asyż – Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka, dom rodzinny Franciszka, Porcjunkula Bazylika MB Anielskiej z pozostałościami klasztoru, w którym zmarł Św. Franciszek i małego kościółka wewnątrz Bazyliki, dojazd do Cascia – Bazylika Św. Rity, dojazd na nocleg i obiadokolację w okolice Rzymu.

Dzień 5: (1.10 wtorek): śniadanie, Bazylika Św. Piotr, Rzym Barokowy, Place i Fontanny, Rzym Antyczny, przejazd na nocleg i obiadokolację.

Dzień 6: (2.10 środa): śniadanie, RzymAudiencja Generalna, Bazylika Większa Pawła za Murami, Katakumby, Bazylika Większa na Lateranie, Święte Schody, Msza Święta, Bazylika Większa Santa Maria Magiore, powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 7: (3.10 czwartek) śniadanie, Monte Cassino Cmentarz Polskich Żołnierzy, Msza Święta, Klasztor, Pompeje – sanktuarium MB Różańcowej, po południu Wykopaliska – stare Pompeje, stanowisko archeologiczne, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: (4.10 piatek) śniadanie, rejs na Capri, po powrocie z rejsu, NeapolMsza Święta u O. Dolindo, dojazd na nocleg i obiadokolację.

Dzień 9: (5.10 sobota) śniadanie, przejazd do Sanktuarium Św. Michała Archanioła, Msza Święta, S.G. Rotondo – bliższe poznanie Sanktuarium O. Pio, obiadokolację i nocleg.

Dzień 10: (6.10 niedziela) śniadanie, przejazd do miejscowości Serracapriola i nawiedzenie grobu O. Matteo, przejazd do Lanciano – miejsce najstarszego i jednego z najważniejszych cudów eucharystycznych, przejazd do Manopello – miejsce gdzie przechowywany jest jeden z największych relikwii Chrześcijaństwa –Mandylion, Msza Święta, Dojazd na nocleg i obiadokolację do Loreto.

Dzień 10: (7.10 poniedziałek) Loreto, Msza Święta, śniadanie, poznanie najstarszego Sanktuarium Maryjnego na Świecie, Cmentarz Polskich Żołnierzy, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Planowany przyjazd we wtorek w godzinach porannych.

Świadczenia w cenie: transport, opłaty drogowe, wjazdowe do miast i parkingi, 9 noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji, opieka pilota, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie NNW, KL (bez chorób przewlekłych), TFG, zestaw słuchawkowy – audio guide, bilety na metro w Rzymie, bilety wstępu Rejs Promem na Capri, kolejka na wyspie, wstęp do ogrodów Augusta, wykopaliska Pompeje.

cena: 2.290 złotych / osobę.

Dodatkowo płatne: ubezpieczenie od chorób przewlekłych, napoje do obiadokolacji, świadczenia nieujęte w programie. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów

Organizator: Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu z Biurem FLORATUR z Rymanowa Zdrój.

Zapisy z zaliczką 500 zł lub dodatkowe informacje u Kustosza Sanktuarium (tel: 797 002 017; e-mail: kustosz@saletyni.pl)