XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 03.10.2021 r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30.
  2. W środę po wieczornej Mszy świętej rozpoczynamy nowy cykl katechez dla dorosłych. Mają one formę otwartą i każda katecheza stanowi osobną całość. Serdecznie zachęcamy do udziału.
  3. W piątki zapraszamy na spotkania wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej o godz. 19.00 w sali przy klasztorze.
  4. Za tydzień zapraszamy osoby żyjące w małżeństwach niesakramentalnych na spotkanie, które rozpocznie się w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania o godz. 15.00.
  5. Za tydzień również XXI Dzień Papieski. W związku z tym, po każdej Eucharystii będzie można złożyć ofiarę do skarbony na „żywy pomnik Jana Pawła II”.
  6. Planujemy poświęcić Kaplicę Wieczystej Adoracji i rozpocząć nieustanne czuwanie przed Panem Jezusem w dniu 19 października tego roku, Eucharystią o godz. 18.00. W związku z tym kieruje gorącą zachętę do podjęcia decyzji o zobowiązaniu adoracji w konkretnej godzinie w miesiącu lub tygodniu i zgłoszeniu przez e-mail, telefonicznie lub bezpośrednio u Kustosza Sanktuarium (szczegółowe informacje w osobnym ogłoszeniu).
  7. Jednocześnie bardzo dziękujemy za modlitwy i składane hojne ofiary na prace wykończeniowe Kaplicy Wieczystej Adoracji. Na ten moment mamy 93 tysiące długu i zaplanowane konieczne prace przed poświęceniem na ok 98 tysięcy zł. Dlatego też już teraz chciałbym zapowiedzieć zbiórkę do puszek za dwa tygodnie w dniu 17 października na podejmowane prace. Za każdą ofiarę składamy gorące Bóg zapłać polecając wszystkich dobrodziejów Pięknej Pani z La Salette.
  8. Serdecznie zapraszamy na:

całonocną adorację z piątku na sobotę

rekolekcje ze św. Andrzejem Bobolą od 8 do 10 października, W tych rekolekcjach można w wziąć udział na 3 sposoby: 1) z zamieszkaniem, 2) dojeżdżając 3) skorzystać tylko z programu sobotniego. W tym dniu 9 października zaplanowana jest pielgrzymka do Strachociny miejsca urodzenie Świętego oraz spotkanie ze świadkiem objawień ks. Józefem Niżnikiem.

– oraz rekolekcje o spowiedzi, dla czytelników Posłańca i sesja Pojednanie z kryzysem wieku średniego od 22 do 24 października, szczegóły na naszej stronie internetowej.