KANCELARIA APOSTOLSKA

38 – 220 DĘBOWIEC 55

Tel.: 48 13 497 12 12

Kom.: 797 002 014

Kancelaria czynna: poniedziałek – piątek w godzinach 9:00-12:00 oraz 14:00-15:00

Numer konta bankowego

BNP Paribas

Intencje można zamawiać wysyłając e-mail pod adres:
kancelaria@saletyni.pl

Przekaż ofiarę za pośrednictwem platformy tpay.com

Wysyłając pieniądze na konto bankowe prosimy napisać w liście swoje życzenie – na jaki cel została wysłana dana ofiara. Prosimy także o czytelne podawanie adresu oraz intencji. Obecnie banki nie przysyłają dowodów wypełnionych przez wpłacającego lecz tylko komputerowe potwierdzenie wpłaty. Po otrzymaniu takiego elektronicznego potwierdzenia wpłaty oraz informacji wysłanej przez Was w liście przystępujemy do załatwienia sprawy. W odpowiedzi zawsze wysyłamy pamiątkowy obrazek, list miesięczny, dodatkowe przekazy i inne informacje dotyczące korespondencji.

RODZAJE MSZY ŚWIĘTYCH

SALETYŃSKIE MSZE ŚWIĘTE WIECZYSTE

Księża Misjonarze Saletyni w codziennej Eucharystii odprawianej w Dębowcu przed łaskami słynącą Figurą Matki Bożej Płaczącej polecają Bogu wszystkich włączonych do Mszy Świętych Wieczystych.

Udział w owocach Najświętszej Ofiary mają poszczególne osoby żyjące lub zmarłe.

Pragnę zapisać osobę żyjącą (imię i nazwisko) lub osobę zmarłą (śp. imię i nazwisko) do codziennego korzystania z owoców Mszy św. Wieczystej, odprawianej w Sanktuarium w Dębowcu.

MSZE ŚWIĘTE W DĘBOWCU
  • Msze św. terminowe zamawiamy osobiście w zakrystii lub na furcie, a w Kancelarii Apostolskiej przez list lub e-mail z trzy miesięcznym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie zostaną wpisane w najbliższym wolnym terminie.
  • Msze św. bez terminowe zamawiamy w Kancelarii Apostolskiej przez list lub e-mail. Są one odprawiane według kolejności zamówienia.
  • Możemy przesłać prośby i podziękowania do MBS, które są odczytane podczas nabożeństwa środowego o godz. 17.30. O godz.18.00 jest odprawiana Msza Św. w intencji składanych próśb i podziękowań.
  • Zbiorowa środowa – zamawiamy osobiście w zakrystii, lub furcie a w Kancelarii Apostolskiej przez list lub e-mail. Są to intencje tylko za żyjących. Odprawiane w każdą środę całego roku.
  • Zbiorowa piątkowa – zamawiamy osobiście w zakrystii lub na furcie a w Kancelarii Apostolskiej przez list lub e-mail. Są to intencje tylko za zmarłych. Odprawiane w każdy piątek całego roku
  • Msze św. majowe i wrześniowe – zamawiamy w Kancelarii Apostolskiej przez list lub e-mail. Jest to Msza św. w intencjach polecanych nam przez ofiarodawców przez miesiąc maj lub wrzesień.
  • Wypominki – kartki wspominkowe składamy osobiście w zakrystii, na furcie lub przesyłamy do Kancelarii Apostolskiej listowo lub e-mailem. Jeden z kapłanów przez cały miesiąc odprawia Mszę św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach.
  • Msze św. wieczyste – zamawiamy osobiście w zakrystii, na furcie, w Kancelarii Apostolskiej przez list lub e-mail. Do udziału we Mszy św. wieczystej możemy zapisać osoby: żyjące jak i zmarłe zaznaczając śp.
  • Msze św. gregoriańskie – zamawiamy w Kancelarii Apostolskiej przez list, e-mail lub osobiście. Msze św. odprawiane codziennie przez 30 kolejnych dni w intencji jednej osoby zmarłej. Istnieje możliwość przekazania gregorianki. (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny)

Kancelaria Apostolska przystępuje do załatwienia sprawy po skompletowaniu listu lub e-mailu z przekazem bankowym (adres nadawcy listu lub e-mailu musi się zgadzać z adresem na przekazie bankowym).