KANCELARIA APOSTOLSKA

38 – 220 DĘBOWIEC 55

Tel.: 48 13 497 12 12

Kom.: 797 002 014

Kancelaria czynna: poniedziałek – piątek w godzinach 9:00-12:00 oraz 14:00-15:00

Numer konta bankowego

BNP Paribas

Intencje można zamawiać wysyłając e-mail pod adres:
kancelaria@saletyni.pl

Przekaż ofiarę za pośrednictwem platformy tpay.com

Wysyłając pieniądze na konto bankowe prosimy napisać w liście swoje życzenie – na jaki cel została wysłana dana ofiara. Prosimy także o czytelne podawanie adresu oraz intencji. Obecnie banki nie przysyłają dowodów wypełnionych przez wpłacającego lecz tylko komputerowe potwierdzenie wpłaty. Po otrzymaniu takiego elektronicznego potwierdzenia wpłaty oraz informacji wysłanej przez Was w liście przystępujemy do załatwienia sprawy. W odpowiedzi zawsze wysyłamy pamiątkowy obrazek, list miesięczny, dodatkowe przekazy i inne informacje dotyczące korespondencji.

RODZAJE MSZY ŚWIĘTYCH

SALETYŃSKIE MSZE ŚWIĘTE WIECZYSTE

Księża Misjonarze Saletyni w codziennej Eucharystii odprawianej w Dębowcu przed łaskami słynącą Figurą Matki Bożej Płaczącej polecają Bogu wszystkich włączonych do Mszy Świętych Wieczystych.

Udział w owocach Najświętszej Ofiary mają poszczególne osoby żyjące lub zmarłe.

Pragnę zapisać osobę żyjącą (imię i nazwisko) lub osobę zmarłą (śp. imię i nazwisko) do codziennego korzystania z owoców Mszy św. Wieczystej, odprawianej w Sanktuarium w Dębowcu.

MSZE ŚWIĘTE W DĘBOWCU

Z Nowenną – w każdą środę odprawiamy Nabożeństwo Nieustającej Nowenny do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Mszę św. w intencjach składanych próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Płaczącej.

Majowe i wrześniowe – w maju i we wrześniu są odprawiane nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny oraz Msze św. w różnych intencjach polecanych przez ofiarodawców, szczególnie o nawrócenie grzeszników.

Za zmarłych – Przez cały listopad odprawiamy Msze św. za poleconych zmarłych i codzienne modlitwy zwane „wypominkami”. Również w każdy piątek całego roku odprawiamy Msze św. za zmarłych powierzonych naszej modlitwie.

Jednorazowe – w różnych intencjach zamawianych indywidualnie, albo przez grupy pielgrzymkowe.