XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 23.10.2022 r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30 w naszej Bazylice oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy wieczystej Adoracji.

2. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna tydzień szczególnej modlitwy oraz wsparcia na misje i misjonarzy. Gościmy w Bazylice ks. Tomasza Krzemińskiego – saletyna posługującego na Ukrainie. Dziękujemy za Jego modlitwę i obecność pośród nas i razem z Nim chcemy prosić za misje, misjonarzy oraz o pokój na Ukrainie. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne, które będą odprawione na Ukrainie, a po Eucharystii tak jak zapowiadaliśmy można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc na misje.

3. We wtorek zapraszamy na skrutację Słowa Bożego do domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania o godz. 18.45.

4. Zapraszamy na próby chóru sanktuaryjnego we wtorki o godz. 19.00 w sali dla pielgrzymów przy klasztorze.

5. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych. Laboratorium wiary – drogi pojednania pomimo podziałów. Rozpoczęcie w środę po wieczornej Eucharystii (ok 18.45) w sali dla pielgrzymów przy klasztorze.

6. Na stoliku są wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie kartki prosimy składać do skarbony oznaczonej napisem „WYPOMINKI” lub na tacę. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad podczas nabożeństw, a także sprawując każdego dnia Mszę świętą w ich intencji.

7. W następną niedzielę 30 października spotkanie trzeźwościowe. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 15.00.

8. Również za tydzień wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjne zapraszają na wieczór uwielbienia o godz. 19.30.