NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 08.01.2023 r.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego.

2. Witamy w naszej wspólnocie sanktuaryjnej ks. Antoniego Skałbę MS, który ostatnie 6 lat pełnił posługę Rektora Sanktuarium na La Salette. Życzymy Mu owocnego czasu w Dębowcu i polecamy Waszej modlitwie.

3. Serdecznie zapraszamy

– na skrutację Słowa Bożego (modlitwa Pismem Świętym) we wtorek o godz. 18.45 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania,

– na katechezę dla dorosłych w środę po wieczornej Eucharystii w sali dla pielgrzymów w klasztorze;

– kurs Nowe życie od 3 do 5 lutego

– rekolekcje trzeźwościowe od 10 do 12 lutego

– rekolekcje dla porzuconych od 10 do 12 lutego

– rekolekcji o spowiedzi od 16 do 19 lutego

4. W następną niedzielę 15 stycznia po Mszy świętej o godz. 15.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie z Turbo Aniołami z Kobylanki. Może to być piękny czas dla całych rodzin, a dla najmłodszych szczególna okazja do wspólnego śpiewania. Po koncercie będzie można nabyć najnowszą płytę z kolędami Turbo Aniołów.

5. Zapraszamy i zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Wieczystej Adoracji. Aby adoracja trwała nieustannie dzień i noc poszukujemy osób chętnych do godzinnej adoracji w wyznaczonych dniach i godzinach.

6. Wszystkim ofiarodawcom składamy gorące podziękowanie za wspieranie sanktuaryjnych inwestycji i ogrzewania naszej świątyni.