UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 26.05.2024 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne o godz. 21.00.

2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszej Bazylice jak w każdą niedzielę.

3. W kościele parafialnym św. Bartłomieja Msza święta z procesją na Boże Ciało o godz. 10.00.

4. Zapraszamy na XXII Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 19.00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie.  Wstęp wolny. Koncert będzie też transmitowany w TV Trwam i przez internet.

5. W dniu wczorajszym Ksiądz Biskup Stanisław Salaterski udzielił święceń diakonatu naszym współbraciom: Stanisławowi Pietrykowskiemu i Bartłomiejowi Tyczce. Polecamy ich posługę Waszej modlitwie.

6. Zapraszamy i zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Wieczystej Adoracji. Zachęcamy do zapisywania się w kaplicy lub na stronie internetowej na jedną konkretną godzinę czuwania.

7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Jest dostępny najnowszy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej wraz z sanktuaryjnym dodatkiem. Serdecznie zapraszamy do lektury. Koszt „Posłańca” to 8 zł, ale dziś można go nabyć w promocji za dobrowolną ofiarę.

8. Dziś obchodzimy dzień Mamy. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia potrzebnych łask i opieki Maryi.