Zmarł ks. Zbigniew Pałys MS.

Z przykrością zawiadamiam, że w niedzielę (4 sierpnia) po południu zmarł ks. Zbigniew Pałys MS, ur. 10 września 1962 r. Pierwszą profesję zakonną złożył 8 września 1983 r., natomiast święcenia kapłańskie przyjął 19 maja 1990 r. Był wieloletnim kustoszem naszego sanktuarium, ojcem duchownym w seminarium, duszpasterzem i  rekolekcjonistą.

Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej przy Zmarłym rozpocznie się dniu 7 sierpnia 2024 (środa) o godz. 17.30 w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, po której odbędzie się Msza Święta w intencji Zmarłego o godz. 18.00 (Eksporta).

Uroczystości pogrzebowe  rozpoczną się w czwartek 8 sierpnia 2024 r. w Sanktuarium w Dębowcu różańcem o godz. 12.30 . Msza św. pogrzebowa w Bazylice Matki Bożej Saletyńskiej rozpocznie się o godz 13.00. Po Mszy św. nastąpi pochówek ciała w grobowcu zakonnym na cmentarzu parafialnym w Dębowcu.

Ks. Marcin Sitek MS – superior i kustosz Sanktuarium.