1.    Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego życzymy Wam głębokiej radości, pokoju serca, światłości, która rozprasza wszystkie mroki. Nieście te życzenia i dobre słowo do Waszych rodzin i do tych, których Bóg postawi na Waszej drodze.

2.    W dniu jutrzejszym święto św. Szczepana, II dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze św. w Bazylice tak jak w każdą niedzielę.

3.    W najbliższy piątek 30 grudnia święto świętej Rodziny, zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00 i wspólne kolędowanie po Mszy świętej połączone z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem wszystkich rodzin.

4.    W sobotę 31 grudnia zakończenie Starego Roku. Msza święta o godz. 18.00, a po Niej nabożeństwo dziękczynne. Natomiast o 23.30 w czasie półgodzinnej adoracji będziemy  modlić się o pokój w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

5.    Zgodnie z klasztornym zwyczajem nasi nowicjusze w tym tygodniu rozpoczną kolędowanie po miejscowościach parafii Dębowiec. Dziękujemy za ich życzliwe przyjęcie.