1. Prosimy o modlitwę w intencji prowadzonych rekolekcji wielkopostnych w naszej Bazylice, szczególnie polecając prowadzącego ks. Antoniego Skałbę MS – kustosza Sanktuarium w La Salette. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30, Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie z Maryją z La Salette o godz. 19.00. Zakończenie w środę nowenną i Mszą św. o godz. 18.00. Tradycyjnie ofiary złożone na zakończenie rekolekcji przeznaczone będą dla rekolekcjonisty.

2. W czwartek Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 18.00, a wcześniej możliwość rozmowy z egzorcystą po uzgodnieniu terminu z kustoszem Sanktuarium.

3. Odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka, aby piątek, 23 lutego br. był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie gorąco zachęcamy do podjęcia tej inicjatywy.

4. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na Gorzkie żale o godz. 16.00.

5. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.

6. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po każdej Eucharystii będzie okazja wesprzeć misjonarzy ofiarami do puszek.

7. W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

8. W następną niedzielę zapraszamy na comiesięczne spotkanie trzeźwościowe. W programie Msza święta o godz. 15.00 w Bazylice, a po niej konferencja w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Serdecznie zapraszamy.

9. W najbliższym czasie zapraszamy również na rekolekcje trzeźwościowe 23-25 lutego oraz kurs Filipa 9-11 marca. Szczegóły na stronie internetowej i plakatach.

10. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na rzecz Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i materiałach reklamowych.

11. Saletyńskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe La Salette Travel zaprasza chętnych na 10 dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Termin pielgrzymki to początek wakacji 2 do 11 lipca 2018. Zapisy w zakrystii.