1. Prosimy o modlitwę w intencji prowadzonych rekolekcji wielkopostnych w naszej Bazylice, szczególnie polecając prowadzącego ks. Roberta Głodowskiego MS. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30, Mszę św. o godz. 18.00, po której będzie adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona o 20.30 – apelowym spotkaniem z Maryją. Zakończenie w środę nowenną i Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

2. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na Gorzkie żale o godz. 16.00.

3. Od dzisiaj można nabywać Baranki wielkanocne jako pomoc dla Caritas w cenie 5 zł, a także zachęcamy dzieci do zabrania z przedsionka skarbonek miłosierdzia, które przyniesiemy w niedzielę po Wielkanocy.

4. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.

5. W najbliższym czasie w naszym domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania odbędą się rekolekcje „Jeżeli domu Pan nie zbuduje…”, Sesja „Pojednanie z utraconą jednością małżeńską”, i rekolekcje „Maryja ikona żywej wiary”. Szczegóły na stronie internetowej centrum.saletyni.pl. Zapraszamy do udziału.

6. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.  Po każdej Eucharystii będzie okazja wesprzeć misjonarzy ofiarami do puszek.

7. Dziękujemy gorąco za wasze ofiary na nowe szaty liturgiczne do Bazyliki. Zakupiliśmy już 20 fioletowych ornatów. Pozostałe pieniądze przeznaczymy na ornaty innego koloru.

8. Już dzisiaj zapraszamy na Msze święte z modlitwą o uzdrowieniem, które mamy nadzieję, że będą odbywały się cyklicznie w III czwartki miesiąca o godz. 18.00. Od godziny 15.00 po ustaleniu terminu z Kustoszem Sanktuarium można umówić się na spotkanie z egzorcystą diecezji rzeszowskiej. Najbliższa Eucharystia 16 marca.

9. W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Przed nami kolejny psalm pokutny.