1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy do modlitwy w intencji nowych, świętych powołań.

2. Zapraszamy uczniów szkoły średniej, studentów czy też starszych mężczyzn w dniach od 27 do 29 kwietnia na Dni Otwarte do Seminarium Księży Misjonarzy Saletynów w Krakowie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Adamem Schielmann MS ekonomem klasztoru w Dębowcu.

3. W poniedziałek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. Msze święte w naszej Bazylice o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.

4. W  środę o godzinie 17.30 Nowenna do Matki Bożej Płaczącej. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy kaplicy Matki Bożej. Natomiast po wieczornej Eucharystii katecheza dla dorosłych.

5. W następną niedzielę spotkanie trzeźwościowe od godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

6. We wtorek 1 maja z pielgrzymką do Matki Bożej Płaczącej przybędą motocykliści. Głównym punktem będzie Msza święta na placu sanktuaryjnym o godzinie 12.00 zakończona modlitwą i poświęceniem motocykli. Serdecznie zapraszamy motocyklistów z rodzinami i wszystkich, którzy chcą modlić się o bezpieczeństwo na drogach.