1. Druga Niedziela Wielkanocna, jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego i wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2. W przedsionku bazyliki można dzisiaj składać ofiary na Caritas. Zachęcamy również dzieci do przynoszenia skarbonek z jałmużną wielkopostną. Z okazji święta Miłosierdzia zapraszamy dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 14.30.

3. W poniedziałek przeniesiona uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej świątyni o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.

4. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci Matki Bożej Płaczącej oraz na katechezę dla dorosłych po wieczornej Eucharystii.

5. W najbliższym czasie zapraszamy do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania na sesję rekolekcyjną „Pojednanie z samym sobą” od 13 do 15 kwietnia, oraz na „rekolekcje trzeźwościowe” od 20 do 22 kwietnia.

6. W III Niedzielę Wielkanocną, 15 kwietnia, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany list do Rzymian. W związku z tym wydarzeniem w następnym tygodniu począwszy od niedzieli 10 minut przed każdą Eucharystią będzie odczytywany list św. Pawła do Rzymian. Osoby chętne do czytania w kościele proszone są o kontakt z kustoszem Sanktuarium.

7. W roku św. Józefa zapraszamy na pielgrzymkę z Dębowca do Kalisza, Niepokalanowa i Torunia w dniach 2-4 maja 2018r. Szczegóły na plakacie.

8. Ojcowie Franciszkanie z Jasła zapraszają na katechezy dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy świętej ok 18.30. Szczegóły na ulotkach w przedsionku Bazyliki.