1. Z racji święta świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa wszystkim rodzinom składamy życzenia wzajemnej miłości oraz żywej wiary przekazywanej kolejnym pokoleniom.

2. W dniu dzisiejszym nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17.30. Dziękujemy Bogu za łaski i przepraszamy za wszystkie grzechy. Za udział w nabożeństwie na zakończenie roku można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po nabożeństwie Msza święta dziękczynna o godz. 18.00.

3. W dniu jutrzejszym 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte jak w każdą niedzielę.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich nabożeństw, a w sobotę 6 stycznia zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 9.00 i 17.30.

5. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w naszej Bazylice według porządku niedzielnego. Przygotowane woreczki z kadzidłem i kredą będzie można nabyć za dobrowolna ofiarę w wyznaczonych miejscach w Bazylice.

6. Za tydzień, 7 stycznia, zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 11.00 wszystkie dzieci. Zachęcamy, żeby dzieci przyniosły ze sobą wszelkie instrumenty muzyczne i przeszkadzajki. Po Mszy świętej będzie wspólny czas kolędowania.

7. We wtorek spotkanie świąteczne chóru sanktuaryjnego, w środę uczestników katechez dla dorosłych, a w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.30 ARS. Zapraszamy.

8. Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca składka inwestycyjna na podejmowane prace w ramach projektu Szlak maryjny.

9. Zgodnie z klasztornym zwyczajem nasi nowicjusze kolędują po miejscowościach parafii Dębowiec. Dziękujemy za ich życzliwe przyjęcie.