1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświecenie palm podczas każdej Mszy świętej. Uroczysta procesja z palmami ruszy do Bazyliki od źródełka na Mszy świętej o godz. 11.00. Po Eucharystii odbędzie się konkurs z nagrodami na najwyższą i najoryginalniejszą palmę. Liczą się tylko palmy robione własnoręcznie.

2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00. Natomiast w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15.

3. W poniedziałek uroczystość ku czci św. Józefa. Msze święte w naszej Bazylice o 7.00, 10.30 i 18.00.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej, a po Mszy świętej na katechezę dla dorosłych o Duchu Świętym.

5. Sesja rekolekcyjna Krzywda, przebaczenie, pojednanie w Centrum Pojednania w dniach od 23 do 25 marca. Zapraszamy do udziału.

6. Zapraszamy na spotkanie trzeźwościowe w najbliższą niedzielę 25 marca. W programie Msza święta o godz. 15.00, Gorzkie żale i Droga krzyżowa.

7. Dyrekcja oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu zapraszają wszystkich do udziału w corocznym Misterium Męki Pańskiej, które rozpocznie się w dniu 23 marca 2018 roku o godz. 10.30 na placu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

8. Tak jak było zapowiadane po Mszach świętych jest zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Dziękujemy za każde wsparcie.

9. Zachęcamy do nieodkładania sakramentu pojednania na ostatnią chwilę. Szczegółowa rozpiska dyżurów w konfesjonale, jak i program Triduum Paschalnego znajduje się w przedsionku Bazylice, na naszej stronie internetowej oraz w ostatnim numerze Posłańca.

10. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie w ramach projektu „Światło ze Wschodu”, zrealizował spacery wirtualne w miejscach kultu maryjnego m.in. w naszym dębowieckim Sanktuarium. Zdjęcia wykonano w 28 obiektach na terenie Województwa Małopolskiego, Województwa Podkarpackiego oraz Kraju Preszowskiego na Słowacji. Spacery dostępne są na naszej stronie internetowej sanktuarium.saletyni.pl lub bezpośrednio na stronie szlak.maryjny.pl. Zachęcamy do zobaczenia wykonanej pracy.

11. Sołtys wsi Dębowiec informuje o zebraniu w sprawie sprzedaży działki. Dokładna informacja w przedsionku Bazyliki.