1. Zapraszamy na Apele Maryjne z procesją na Kalwarię Saletyńską każdego dnia o godz. 21.00, natomiast w piątek 23 czerwca, na zakończenie roku szkolnego zapraszamy na Apel o godz. 20.30, prowadzony przez ks. Macieja Kucharzyka MS i pana Stanisława Domarskiego, muzyka, saksofonistę i flecistę jazowego.

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. Odbywają się one przez cały czerwiec codziennie o godz. 17.30.

3. We wtorek zakończenie katechez dla dorosłych. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 i po niej wspólne świętowanie.

4. W czwartek tradycyjnie zakończenie oktawy Bożego Ciała w naszej Bazylice. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 18.00, a po niej procesja na placu sanktuaryjnym zakończona błogosławieństwem dzieci.

5. Zapraszamy na spotkanie modlitewne powstającej wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej, które rozpocznie się w najbliższy czwartek wyjątkowo o godz. 19.30.

6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – z tego powodu nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, a w sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.  Mszę święte w naszej Bazylice o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Odpusty w parafiach Folusz, Jasło-Żółków, Załęże i Harklowa.

7. W poniedziałek 26 czerwca odbędzie się spotkanie dla dzieci: „Rozpocznij wakacje z Maryją”. Rozpoczęcie o godz. 19.00, zakończenie Apelem o godz. 21.00. W programie, śpiew, modlitwa i zabawy. Serdecznie zapraszamy.

8. Wszystkim pielgrzymom, mieszkańcom Dębowca oraz okolicznych miejscowości życzymy dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Pięknej Pani.