1.    W dniu dzisiejszym po wszystkich Mszach świętych będziemy święcić pojazdy. Po odmówieniu stosownych modlitw i błogosławieństwie, kapłani udadzą się na parkingi: na dziedzińcu klasztoru, w stronę piekarni, oraz w stronę Zarzecza. Nowicjusze i klerycy będą rozdawać każdemu kierowcy obrazek ze św. Krzysztofem, natomiast ofiary wrzucone przy tej okazji do puszek przeznaczone są tradycyjnie na misje na Ukrainie. Dziękujemy za każdą pomoc.
2.    Dziękujemy ks. Stanisławowi – misjonarzowi z Ukrainy za wygłoszone słowo i Jego obecność i modlitwę pośród nas i z nami. Zachęcamy do wsparcia naszego dzieła misyjnego poprzez zamawianie intencji mszalnych w zakrystii, które zostaną odprawione przez Misjonarzy Saletynów za granicą.
3.    Zbliżające się wspomnienie św. Marty zachęca nas do szczególnej wdzięczności wobec  cichej,  często niezauważanej pracy w naszych domach. Dlatego doceniając każde zaangażowanie na wzór św. Marty zapraszamy na Dębowiecki Festiwal Amoniaczków, który rozpocznie się dzisiaj Eucharystią o godz. 15.00. Następnie wiele atrakcji dla całych rodzin. W programie  konkursy dla dzieci, występy zespołów regionalnych, kosztowanie amoniaczków i możliwość zakupienia cegiełek na Sanktuarium z wieloma niespodziankami, z których główną jest weekendowy pobyt w Zakopanem. Zachęcamy do licznego udziału.
4.    Zbliża się czas wyruszenia pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału.
5.    Dziękujemy za modlitwę i wspieranie materialne prac przy budowie parkingu.
6.    Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00, natomiast w środę szczególnie prosimy o przyjście na Apel dzieci, który rozpocznie się dla nich pół godziny wcześniej o godz. 20.30.
7.    W czwartek spotkanie modlitewne o godz. 19.00. Zapraszamy.