1.  Wraz z rozpoczęciem września, zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z La Salette odprawiane w naszej Bazylice codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy również na Apele Maryjne o godzinie 21.00.

2.    W piątek przypada 78. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Módlmy się w tym dniu o pokój na świecie i za poległych na wojnach.

3.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością skorzystania z sakramentu pojednania od godziny 6.30 do 18.30. Natomiast w sobotę jako odpowiedź na słowa Maryi z Fatimy zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.

4.    W ostatnią środę sierpnia zapraszamy dzieci na godz. 19.30. Chcemy podziękować Maryi za wakacje. Będzie to czas modlitwy, śpiewu i zabawy. Spotkanie zakończymy Apelem o 21.00.

5.    Gorąco dziękujemy za wszelkie ofiary na budowę parkingu. Można je składać do skarbony w przedsionku Bazyliki oraz na konto Sanktuarium.

6.    Przypominamy, że w poniedziałek 11 września w naszej Bazylice odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja oraz transmisje: Mszy Świętej w TV Trwam i Radio Maryja oraz Rozmów Niedokończonych. Serdecznie zapraszamy.

7.    W dniach od 20 do 28 kwietnia 2018 r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowy program na stronie internetowej.

8.    W związku z wichurami i nawałnicami, które dotknęły wiele rejonów północnej Polski, powodując ogromne zniszczenia i szkody po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym wskutek tej klęski żywiołowej. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

Niech Piękna Pani z La Salette wyprasza Wam potrzebne łaski.