XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 14.08.2022 r.

1. Zapraszamy na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00 oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej Bazylice według niedzielnego porządku, tj. o godz. 7.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.00. Podczas wszystkich Mszy świętych będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

3. W piątek 19 sierpnia w ramach przeżywania roku jubileuszowego 175 rocznicy objawienia Maryi w La Salette zapraszamy do Bazyliki na czuwanie z Maryją. Rozpoczniemy dziękczynną Eucharystią o godz. 18.00, a po niej odbędzie się katecheza Maryjną, różaniec, i zakończymy Apelem Maryjnym o godz. 21.00. W tym miesiącu poprowadzi nas ks. Franciszek Sikora MS.

4. Parafia w Osobnicy organizuje i zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę 20 sierpnia. Koszt 85 zł. Szczegóły i zapisy w parafii Osobnica.

5. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.