XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 21.08.2022 r.

1. Zapraszamy na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00 oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji.

2. W poniedziałek 22 sierpnia wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, które przypomina nam, że jedenaście lat temu w Rzymie został podpisany dokument podnoszący nasz kościół sanktuaryjny do godności Bazyliki Mniejszej. Msze święte o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

3. W dniu 23 sierpnia 2022 r. w Nowym Żmigrodzie odbędą się uroczystości odpustowe ku czci bł. Władysława Findysza. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.00 pod przewodnictwem Bp. Jana Wątroby.

4. W piątek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00. 10.30 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Zbliżamy się również do uroczystości św. Bartłomieja Apostoła, Patrona Parafii. Ksiądz Proboszcz zaprasza na Sumę odpustową w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Zachęcamy do licznego udziału.

6. W następną niedzielą 28 sierpnia o godz. 19.30 WSPÓLNOTY MODLITEWNO-EWANGELIZACYJNE SALETYŃSKIEJ SZKOŁY NOWEJ EWANGELIZACJI zapraszają do Bazyliki na wieczór uwielbienia z Maryją.

7. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.