XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 28.08.2022 r.

1. Zapraszamy na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00 oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji, a od 1 września na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z La Salette o godzinie 17.30.

2. W naszej wspólnocie zakonnej i sanktuaryjnej witamy ks. Władysława Pasiuta MS, ks. Kazimierza Przybycienia MS oraz ks. Macieja Rydzanicza MS. Niech Płacząca Pani otacza ich swoją opieką i wyprasza potrzebne łaski.

3. W dniu dzisiejszym o godz. 19.30 WSPÓLNOTY MODLITEWNO-EWANGELIZACYJNE SALETYŃSKIEJ SZKOŁY NOWEJ EWANGELIZACJI zapraszają do Bazyliki na wieczór uwielbienia z Maryją.

4. W dniu jutrzejszym rozpoczynają się rekolekcje zakonne naszych kleryków przed złożeniem ślubów zakonnych. Polecamy ich Waszej modlitwie.

5. W czwartek przypada 83. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Módlmy się szczególnie w tym dniu o pokój na świecie i za poległych na wojnach.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas nabożeństw, a w pierwszy piątek przez cały dzień. Natomiast w sobotę zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację.

7. Zapraszamy na kolejny cykl Szkoły Biblijnej od 9 do 11 września, którą poprowadzi ks. dr hab. Stanisław Witkowski MS. Tematem będzie księga Apokalipsy i jej siedem listów do Kościołów.  Szkoła biblijna jest otwarta dla każdego, można uczestniczyć w niej jako:dochodzący, dochodzący z wyżywieniem, lub z noclegiem i wyżywieniem; szczegóły na stronie centrum.saletyni.pl.

8. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.