XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 16.10.2022 r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30 w naszej Bazylice oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy wieczystej Adoracji.

2. We wtorek zapraszamy na skrutację Słowa Bożego do domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania o godz. 18.45.

3. Zapraszamy na próby chóru sanktuaryjnego we wtorki o godz. 19.00 w sali dla pielgrzymów przy klasztorze.

4. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych. Laboratorium wiary – drogi pojednania pomimo podziałów. Rozpoczęcie w środę po wieczornej Eucharystii (ok 18.45) w sali dla pielgrzymów przy klasztorze.

5. W dniu dzisiejszym jest XXII Dzień Papieski. W związku z tym, po każdej Eucharystii można złożyć ofiarę do skarbony na „żywy pomnik Jana Pawła II”.

6. Na stoliku są wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie kartki prosimy składać do skarbony oznaczonej napisem „WYPOMINKI” lub na tacę. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad podczas nabożeństw, a także sprawując każdego dnia Mszę świętą w ich intencji.

7. Następna niedziela 23 października to Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Będziemy gościć ks. Tomasza Krzemińskiego – saletyna posługującego na Ukrainie. Po każdej Mszy świętej będą zbierane ofiary jako wsparcie misji i misjonarzy.