XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 13.11.2022 r.

1. W dzisiejszą niedzielę w Kościele katolickim obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich. W tym dniu przypada również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Do skarbony można złożyć ofiarę na Ukrainę.

2. W listopadzie zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30, w czasie którego modlimy się za naszych zmarłych.

3. Dziękujemy za modlitwy i składane ofiary na Kaplicę Wieczystej Adoracji. W najbliższym czasie planujemy dokończenie barierek przy wejściu do kaplicy, a także zamówienie klęczników do kaplicy.

4. Serdecznie zapraszamy na:

– skrutację Słowa Bożego we wtorek w domu rekolekcyjnym po wieczornej Eucharystii

– próbę chóru sanktuaryjnego we wtorek o godz. 19.00 w sali dla pielgrzymów przy klasztorze.

katechezę dla młodzieży i dorosłych, laboratorium wiary – drogi pojednania pomimo podziałów w środę w  klasztorze w sali dla pielgrzymów ok 18.45

-rekolekcje trzeźwościowe od 2 do 4 grudnia w domu rekolekcyjnym

– rekolekcje dla małżeństw od 9 do 11 grudnia w domu rekolekcyjnym