UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 04.06.2023 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne o godz. 21.00.

2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszej Bazylice jak w każdą niedzielę.

3. W kościele parafialnym św. Bartłomieja Msza święta z procesją na Boże Ciało o godz. 10.00.

4. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje o Adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie od 9 do 11 czerwca. Możliwość noclegu i posiłków w domu rekolekcyjnym lub przychodzenia na same nauki. Zapisy u Kustosza Sanktuarium.

5. W następną niedzielę zapraszamy na spotkanie małżeństw niesakramentalnych. Rozpoczęcie o godz. 15.00 Mszą świętą w domu rekolekcyjnym.

6. Dziękujemy za modlitwy i złożone ofiary na Sanktuarium i Kaplicę Wieczystej Adoracji, kolejne trzy klęczniki zostały spłacone (zostało 5 klęczników).

7. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymki do Medugorje na 42 rocznicę objawień od 21 do 29 czerwca oraz od 2 do 9 września. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.

8. Zapraszamy również na pielgrzymkę do Matki Bożej z Gwadelupe w Meksyku w dniach 12-21 października bieżącego roku. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki i na stronie internetowej biura pielgrzymkowego FLORATUR.

9. Zapraszamy na XXI Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 19.00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie.  Wstęp wolny. Koncert będzie też transmitowany w TV Trwam i przez internet.