XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 25.06.2023 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne o godz. 21.00.

2. W następną niedzielę na Eucharystii o godz. 11.00 rozpocznie swoją posługę nowy kustosz sanktuarium – ks. Marcin Sitek MS. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Dziękujemy za modlitwy i złożone ofiary na Sanktuarium i Kaplicę Wieczystej Adoracji.

4. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zbierana w tym dniu taca przeznaczona jest na potrzeby Kurii Rzymskiej tzw. Świętopietrze.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację.

6. Zapraszamy do udziału w 46. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielgrzymka.rzeszow.pl.

7. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Medugorje od 2 do 9 września. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.

8. Tak jak ogłaszaliśmy w ostatnią niedzielę, jako cegiełkę na Sanktuarium można nabyć małą książeczkę, w której znajduje się opis powstania Kaplicy Wieczystej Adoracji, a także wyjaśnienie przez księdza bpa Michała Janochę znaczenia mozaik i malowideł w Kaplicy, i oczywiście piękne zdjęcia z wnętrza Kaplicy. Są również książki wydane w ostatnim czasie przez ks. Bohdana lub pod jego redakcją, które zachęcamy również do nabywania jako cegiełki na Sanktuarium.