Pielgrzymka z Dębowca do La Salette 7-16 czerwca 2024r.

Program pielgrzymki:

7.06 (pt). – Wcześnie rano Msza św. w Dębowcu i wyjazd w kierunku Altotting (Sanktuarium niemieckiej Czarnej Madonny). Obiadokolacja i nocleg.
8.06 (sob). – Po śniadaniu nawiedzenie sanktuarium Maryi i św. Brata Konrada. Msza św. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Francji okolice Dole.
9.06 (ndz). – Po śniadaniu wyjazd do Nevers, do klasztoru św. Bernadety z sarkofagiem cudownie zachowanego ciała powiernicy Niepokalanej. Msza św. Przejazd do Paray Le Monial – sanktuarium objawień Najśw. Serca Pana Jezusa. Spacer po ogrodzie sanktuaryjnym. Obiadokolacja i nocleg.
10.06 (pn). Śniadanie. Nawiedzenie kaplicy objawień i Msza św. Przejazd od Ars – nawiedzenie sanktuarium św. Jana Marii Vianneya. Przejazd do Corps – kościół parafialny, domy pastuszków i grób Maksymina. Przejazd na La Salette, obiadokolacja i udział w wieczornej procesji.
11-13.06 (wt-czw). Pobyt na La Salette. Śniadania i obiadokolacje. Poznanie miejsca objawienia Pięknej Pani. Czas na modlitwę wspólną: Msza święta, Droga Krzyżowa, Nowenna, Nabożeństwo z procesją światła. Czas do własnej dyspozycji, możliwość zorganizowanego wyjścia w góry dla chętnych.
14.06 (pt). Po śniadaniu wyjazd do sanktuarium Le Laus – Msza św. Przejazd do sanktuarium Madonna della Corona. Obiadokolacja i nocleg. 14/15.06
15.06 (sob). Msza św. w sanktuarium Madonna della Corona. Po śniadaniu Wyjazd w kierunku Mariazell. Nawiedzenie Sanktuarium. Przyjazd do hotelu na terenie Austrii, obiadokolacja i nocleg.
16.06. (Ndz). Po śniadaniu przejazd na Słowację do sanktuarium w Chrenowcu – sanktuarium Misjonarzy Saletynów. Przyjazd w godzinach wieczornych do Dębowca.
Świadczenia: transport, opłaty drogowe i parkingi, ubezpieczenie: NNW, KL, TFG, TFP, 9 noclegów, 9 obiadokolacji, 9 śniadań, opieka Pilota.
Cena całkowita: 4.000 zł od osoby.

Wpłaty bezpośrednio do Biura FLORATUR najpierw 1.000zł zaliczki z nazwiskiem osoby jadącej i dopiskiem Pielgrzymka na La Salette:

Nr konta: 55 1020 2964 0000 6102 0097 6878