I NIEDZIELA Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 18.02.2024 r.

1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00.

2. Prosimy o modlitwę w intencji rozpoczętych dzisiaj rekolekcji wielkopostnych w naszej Bazylice, szczególnie polecając prowadzącego ks. Marcina Ciunela MS. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na Msze święte o godz. 10.30 i 18.00. W związku z rekolekcjami w tym tygodniu nie będzie wtorkowej skrutacji.

3. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na spotkanie trzeźwościowe. Rozpoczęcie drogą krzyżową o godz. 16.00 w kaplicy Centrum Pojednania.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do La Salette w dniach 7-16 czerwca bieżącego roku. W programie są jeszcze inne sanktuaria, jednak chcemy przez pełne trzy dni cieszyć się spotkaniem z Maryją w miejscu Jej objawienia. Koszt wyjazdu wynosi 4.000 zł. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Kustoszem. Program pielgrzymki jest wywieszony w przedsionku kościoła.

5. Zapraszamy także na pielgrzymkę do Mejugorie w dniach 25 maja do 1 czerwca. Pielgrzymka odbywa się bez nocnych przejazdów. Koszt 1070 zł i 110 euro. Szczegóły można znaleźć na plakacie w przedsionku Bazyliki.

6. Zbliża się okres rozliczeniowy. Istnieje możliwość wsparcia naszego Sanktuarium przekazując w deklaracji podatkowej 1,5% na rzecz naszego Sanktuarium. Numer KRS i potrzebne informacje znajduję się na stronie internetowej. Dziękujemy wam za wasza hojność w finansowym wspieraniu naszego Sanktuarium.

7. Już dziś zapraszamy na kolejny kurs Nowe życie z Bogiem. Odbędzie się ok w dniach 23-25 lutego. Słowa zaproszenia i świadectwa skierują dziś do nas ci, którzy przeżywali już ten Kurs i chcą podzielić się jego owocami.