XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 23.06.2024 r.

1. Tradycyjnie czas wakacyjny przynosi zmiany personalne w klasztorze i Sanktuarium. W tym roku, z początkiem sierpnia, kończą posługę w naszym Sanktuarium ks. Adam Schielmann MS oraz ks. Wawrzyniec Skraba MS. Polecamy naszych współbraci waszej życzliwej modlitwie.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne o godz. 21.00.

3. Serdecznie zapraszamy na skrutację Słowa Bożego we wtorek ok. godz. 18.45 w domu rekolekcyjnym CP.

4. Wraz ze wspólnotami modlitewno-ewangelizacyjnymi zapraszamy na wieczór uwielbienia z Maryją dziś o godz. 19.30.

5. W sobotę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zbierana w tym dniu taca przeznaczona jest na potrzeby Kurii Rzymskiej tzw. Świętopietrze. W tym dniu w naszej Bazylice można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Zapraszamy mężczyzn na I spotkanie zawiązujące grupę Wojowników Maryi. Odbędzie się ono w przyszłą Niedzielę 30 czerwca o godz. 18.00. Rozpoczęcie Mszą Świętą w Bazylice, następnie różaniec i spotkanie w salce. Szczegóły na plakatach.

7. Zapraszamy i zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Wieczystej Adoracji. Zachęcamy do zapisywania się w kaplicy lub na stronie internetowej na jedną konkretną godzinę czuwania.

Ogłoszenie społeczne: 27 czerwca o 18.00, w domu ludowym Majscowej odbędzie się spotkanie dotyczące możliwości założenia instalacji fotowoltaicznej na tzw. „starych zasadach”