Sankturaium Matki Bożej z La Salette w Dębowcu zaprasza na nabożeństwo w wykonaniu zespołu DAJ SPOKÓJ

„Chcemy Wam zaproponować koncert żółto-czarnego zespołu DAJ SPOKÓJ. Kim jesteśmy? Grupą zapaleńców, pasjonatów, którzy chcą mówić o Jezusie przez muzykę. Jest nas piątka. Łączy nas muzyka, ale przede wszystkim potrzeba mówienia innym o Bogu.”

 

Daj Spokój  w obecnym składzie (ks. Grzegorz Szczygieł MS – wokal, gitara, Piotr Dziewulski – gitara, wokal, Marcin Szczurek – bas, Bartek Kuraś – perkusja) gra od kilku lat. Inspiracją do tekstów piosenek są zarówno treści katechizmowe (Sześć praw wiary), jak i wydarzenia na świecie (Nie chcemy strzałów w Betlejem). W repertuarze zespołu są też popularne i znane modlitwy w nietypowych aranżacjach, jak przykładowo Godzinki, czy Aniele Boży Stróżu mój

 

Zespół DAJ SPOKÓJ jest zapraszany na Spotkania Młodych, spotkania modlitewne i eweangelizacyjne. Graliśmy na Franciszkańskich, Saletyńskich, Jezuickich Spotkaniach Młodych.

W okresie Wielkiego Postu proponujemy 1,5 godzinny, nietypowy, rockowy koncert: Rockową Drogę Krzyżową z rozważaniami oraz efektami wizualizacjami.

 

Jeżeli chcecie przeżyć spotkanie z Jezusem inne niż wszystkie to koncert naszego zespołu jest najlepszym pomysłem.

Zapraszamy na Rockową Drogę Krzyżową w naszym dębowieckim sanktuarium