1.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi będzie w czasie każdej Eucharystii oraz podczas nabożeństw. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością skorzystania z sakramentu pojednania od godziny 6.30 do 18.30. Natomiast w sobotę jako odpowiedź na słowa Maryi z Fatimy zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.

2.    Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30.

3.    W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Tematyką tegorocznych spotkań jest osoba Ducha Świętego.

4.     W sobotę, 7 października 2017 w święto Matki Bożej Różańcowej odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna:  „Różaniec do granic”. Najbliższe nam kościoły stacyjne to Krempna i Polany, w których od godz. 10.30 będzie miała miejsce konferencja, Eucharystia, adoracja i modlitwa na różańcu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl. Osoby, które nie będą mogły wybrać się do wyznaczonych kościołów stacyjnych zapraszamy na godz. 14.00 do naszego Sanktuarium, gdzie przy Kalwarii Saletyńskiej będziemy modlić się czterema częściami różańca za Polskę i świat.

5.    W niedzielę, 8 października zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na spotkanie, które rozpocznie się w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania o godz. 16.00.

6.     W niedzielę, 8 października, będziemy obchodzili XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. W związku z tym za tydzień, po każdej Eucharystii będziemy zbierać ofiary do puszek na stypendium dla młodzieży.

7.    W imieniu sióstr saletynek składamy podziękowanie za wsparcie ich posługi, jak również dziękujemy za wszelkie ofiary na budowę parkingu, który już służy przybywającym pielgrzymom.

8.    W zakrystii są zbierane podpisy popierające inicjatywę „Zatrzymaj Aborcję”. Do ważnego poparcia inicjatywy konieczne jest podanie numeru PESEL.