1.    Zachęcamy wszystkich do modlitwy w najbliższych dniach na cmentarzach. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunkami, które należy spełnić to: nawiedzenie cmentarza, a także trzeba być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć Komunię Świętą, odnowić naszą jedność ze wspólnotą Kościoła poprzez odmówienie: “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwy w intencjach, które poleca papież.

2.    Na stoliku są wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie kartki proszę składać do skarbony lub na tacę. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad podczas nabożeństw, a także sprawując każdego dnia  Mszę świętą w ich intencji.

3.    Przypominamy, że nabożeństwa wypominkowe w naszej Bazylice odprawiane są codziennie o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy.

4.    W środę 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej Bazylice według niedzielnego porządku (7.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.00). Natomiast Msza św. w kaplicy na dębowieckim cmentarzu, a po niej procesja z  modlitwą za zmarłych rozpocznie się o godz. 14.00.

5.    W czwartek 2 listopada, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze święte w Bazylice w tym dniu o godz. 7.00, 10.30 oraz 18.00.

6.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością skorzystania z sakramentu pojednania od godziny 6.30 do 18.30. Natomiast w sobotę jako odpowiedź na słowa Maryi z Fatimy zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.

7.    Zapraszamy na Narodową Pielgrzymkę Mężczyzn na Jasną Górę. Męskie Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u tronu Królowej w dniu 4 listopada. Zapisy w zakrystii.