XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 06.11.2022 r.

1. Zachęcamy do modlitwy na cmentarzach. Do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych.

2. Na stoliku są wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie kartki proszę składać do skarbony lub na tacę. Za zmarłych modlimy się przez cały miesiąc listopad podczas nabożeństw o godz. 17.30, a także sprawując każdego dnia  Mszę świętą w ich intencji.

3. W piątek 11 listopada przeżywamy 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy świętej w intencji Ojczyzny o godzinie 9.00 w kościele parafialnym św. Bartłomieja. W Bazylice msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Zachęcamy do wywieszenia flag państwowych w naszych domach.

4. Biskup Rzeszowski udziela wszystkim wiernym dyspensy od zachowania pokutnego charakteru piątku, 11 listopada 2022 r., z racji przypadającego w tym dniu państwowego Święta Niepodległości.

5. Dziękujemy za modlitwy i składane ofiary na Kaplicę Wieczystej Adoracji. W najbliższym czasie planujemy dokończenie barierek przy wejściu do kaplicy, a także zamówienie klęczników do kaplicy.

6. Serdecznie zapraszamy na:

– skrutację Słowa Bożego we wtorek w domu rekolekcyjnym po wieczornej Eucharystii

– próbę chóru sanktuaryjnego we wtorek o godz. 19.00 w sali dla pielgrzymów przy klasztorze.

katechezę dla młodzieży i dorosłych, laboratorium wiary – drogi pojednania pomimo podziałów w środę w  klasztorze w sali dla pielgrzymów ok 18.45

spotkanie osób żyjących w związkach niesakramentalnych w następną niedzielę 13 listopada, które rozpocznie się Eucharystią o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania