XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli 13.08.2023 r.

1. Zapraszamy na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00 oraz do modlitwy w ciszy w kaplicy Wieczystej Adoracji.

2. We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej Bazylice według niedzielnego porządku, tj. o godz. 7.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.00. Podczas wszystkich Mszy świętych będzie poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu swoje 50-lecie wieczystej profesji zakonne świętuje nasz współbrat Ks. Władysław Pasiut MS a brat Eugeniusz Martowicz MS i brat Wojciech Durlak MS obchodzą kolejne rocznice profesji zakonnej. Zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną w przyszłą Niedzielę o godz. 11:00.

3. Zapraszamy małżeństwa na kolejne spotkanie „Wspólnoty pod Dębami Mamre” 19 sierpnia. Początek o godz. 10:00 w Domu Rekolekcyjnym. Spotkanie jest otwarte tzn. w żaden sposób nie zobowiązuje do należenia do wspólnoty. Szczegóły na stronie internetowej: centrum.saletyni.pl

4. W przyszłą Niedzielę (20 sierpnia), zapraszamy na spotkanie małżeństw niesakramentalnych, rozpoczynające się Eucharystią w kaplicy Domu rekolekcyjnego o godz. 15.00

5. Decyzją Księdza Prowincjała z naszej wspólnoty zakonnej odchodzi ks. Maciej Rydzanicz MS. Dziękujemy ks. Maciejowi za całe dobro, które się dokonywało przez Jego posługę w naszym Sanktuarium. W naszej wspólnocie witamy natomiast ks. Józefa Pielę MS i ks. Piotra Sofija MS. Polecamy ich Waszej modlitwie i życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.

6. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.