1. W dniu dzisiejszym (niedziela) zapraszamy na czuwanie ze św. Janem Pawłem II. Rozpoczniemy o godz. 20.30, a zakończymy o 21.37 w godzinę śmierci naszego Wielkiego Rodaka.

2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświecenie palm podczas każdej Mszy świętej. Uroczysta procesja z palmami ruszy do Bazyliki od źródełka na Mszy świętej o godz. 11.00. Po tej Mszy świętej będzie konkurs z nagrodami na najwyższą i najoryginalniejszą palmę. Liczą się tylko palmy robione własnoręcznie.

3. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00. Natomiast w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. W czasie każdej drogi krzyżowej jest wystawiany koszyk na jałmużnę wielkopostną.

4. W najbliższą środę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Tematem będzie Ps 130 – hymn o Bożym przebaczeniu.

5. W  Centrum Pojednania w dniach od 7 do 9 kwietnia odbędzie się sesja rekolekcyjna „Pojednanie z samym sobą”. Zapraszamy do udziału.

6. Dyrekcja oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu zapraszają wszystkich do udziału w corocznym Misterium Męki Pańskiej, które rozpocznie się w dniu 7 kwietnia 2017 roku o godz. 10.30 na placu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

7. Tak jak było zapowiadane po Mszach świętych jest zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Dziękujemy za każde wsparcie.

8. Tak jak już było mówione osoby chętne do zaangażowania się w Triduum Paschalne w naszej Bazylice proszone są o podejście do zakrystii po Mszy świętej.